Wyszukiwanie
Znaleźliśmy 0 results. Czy chcesz teraz załadować wyniki?
Wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

, Gorzów Wielkopolski, 15/2181/OLS

w kategorii

  

Lokal biurowo – usługowy z mieszkaniem w doskonałej lokalizacji.

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie wraz z przynależącym do niego lokalem usługowo- biurowym w niskiej kamienicy w doskonałej lokalizacji Gorzowa Wlkp. Mieszkanie usytuowane na poziomie wysokiego parteru. Na pow. 50 m2 znajduje się : Kuchnia , 2 sypialnie , łazienka , przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie . Okna pcv , na podłogach panele oraz terakota , ściany szpachlowane – malowane , została wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w przynależnym lokalu usługowo – biurowym znajdującego się w tym samym budynku , również na poziomie parteru. Lokal również po generalnym remoncie
Na pow. 60 m2 znajduje się: I poziom – sala o pow. 30m2 , II poziom – sala o pow. 29m2 , pomieszczenie socjalne oraz toaleta.
Lokal posiada dogodne wejście z poziomu parteru oraz duże przeszklone witryny, dzięki którym można prowadzić każdą działalność gospodarczą .
Dodatkowym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja lokalu, która zapewnia duże natężenie pieszych .Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena obejmuje lokal i mieszkanie po generalnym remoncie. Obecnie prace remontowe trwają , ale na dzień sprzedaży będą one zakończone.

Powierzchnia: 110 m2

Powierzchnia działki:   m2

Cena: 350000 PLN

Kilka szczegółów:

Cena: 350.000 PLN  
Ilość pokoi: 2
Pow.: 110 m2

Pow. działki: m2
ID oferty: 15/2181/OLS
Miejscowość: 

Ilość kond.: 2

Piętro: 0

Oglądalność

Eliza Nurek

Licencjonowany Pośrednik
+48 (95) 737 92 92
608 051 151
biuro@lcn-nieruchomosci.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

×

Aby otrzymywać informacje o lubuskim rynku nieruchomości

Zapisz się do newslettera