Na sprzedaż nowy bliźniak k. Baczyny lubuskie

Dom | Sprzedaż | Racław

750 000 PLN

Cena
750 000 PLN
Cena za m2
6 696 PLN
Powierzchnia
112 m2
Powierzchnia użytkowa
112 m2
Pow. działki
350 m2
Numer oferty
378/710/ODS

Opis

Nowoczesny DOM w zabudowie bliźniaczej - już częściowo wykończony. Do całkowitego wykończenia pozostało już niewiele, m. in. położyć podłogi, pomalować ściany i wstawić drzwi wewnętrzne.

Polecamy na sprzedaż nowy bliźniak o pow. 112m2, dom typu pasywnego w miejscowości Racław (pod Baczyną - 3 km), tylko kwadrans od centrum Gorzowa Wlkp..

Pomieszczenia:
PARTER 65,84 m2:
- wiatrołap 3,74 m2
- Korytarz 10,64 m2
- salon + kuchnia 30,90 m2 §z wyjściem na taras
- toaleta z miejscem na pralkę i suszarkę 3,45 m2

PODDASZE użytkowe 46,39 m2:
- korytarz 4,02 m2
- pokój 12,44 m2
- pokój 11,60 m2
- pokój 9,37 m2
- garderoba 2,24 m2
- łazienka z wanną i prysznicem 6,72 m2

W łazience i toalecie nowoczesny mikrocement - to jednolita, bezfugowa powierzchnia odporna na wilgoć, łatwa w czyszczeniu.

Garaż jednostanowiskowy 17,11 m2 w bryle budynku z elektryczną bramą sterowaną pilotem.

Działka 3,5 ar.

Standard domu: lane stropy Teriva, okna 3-szybowe, drzwi przeciwwłamaniowe, na zewnątrz całkowicie wykończony (styropian grafit 15 cm) łącznie z orynnowaniem i podbitką, nowoczesna płaska dachówka (ocieplenie dachu pianką PUR), położone instalacje elektryczne oraz wodne (hydraulika rozprowadzona, wodociąg doprowadzony), tynki wewnętrzne, wylane posadzki, rozprowadzona elektryka, położone tynki.

Media: woda miejska, prąd, jest już szambo betonowe 10 m3.

Kotłownia przygotowana pod ogrzewanie typu ekogroszek, pompa ciepła, fotowoltaika.

Cena domu z działką w obecnym stanie: 750.000 zł
Możliwość całkowitego wykończenia zgodnie ze wskazówkami Kupującego za dodatkową opłatą.

Natychmiastowy termin wydania.

Pomoc doradcy kredytowego w sfinansowaniu zakupu nieruchomości, posiadającego ofertę kredytową wielu banków.

Przedstawione propozycje mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, Kodeksu Cywilnego. Wszelkie dane uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających i mogą podlegać zmianom i odbiegać od stanu faktycznego i prawnego. W związku z tym nie odpowiadam za niezgodność danych z rzeczywistością. Poszczególne nieruchomości mogą być w danym momencie nieaktualne.

Dodatkowe informacje

Dach
Dachówka
Typ okien
PCV
Kształt działki
Prostokąt
Ukształtowanie działki
Płaska
Dostępne w okolicy
Szkoła, Sklep, Kościół, Przedszkole, Las
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ujęcie wody
Miejska
Kanalizacja
Szambo
Ogrzewanie
CO własne

Zapytaj o ofertę

Eliza Nurek

Eliza Nurek

Licencja: 11060

Administratorem danych osobowych jest Lubuskie Centrum Nieruchomości z siedzibą przy ul. Mieszka I 46/2 (naprzeciw sądu), 66-400 Gorzów Wielkopolski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres lcn@int.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com